Květen 2007


Lebky !!

1. května 2007 v 11:52 Emo

Slipknot - Masky :))

1. května 2007 v 11:50 Slipknot
Ke SlipKnoTu patří neodmyslitelně jejich masky. Neustále (stejně jako jejich hudba) se vyvíjejí. Za ty roky se velmi změnily a my se teď trochu pohrabeme ve vzhledu jednotlivých masek.

Sid Wilson

SlipKnoT: Byla to upravená plynová maska, ve které měl nedostatek kyslíku a tak někdy i polovinu show vůbec nevěděl co se děje a kde je.

Iowa: Stále plynová maska, ale tentokrát i někdy v bílém provedení. Bílou masku můžeme vidět např. na DVD Disasterpieces.

VOL.3: Maska se změnila hned dvakrát. Nejprve to byla maska kostlivce, ze které mu volně visely vlasy. Ale s příchodem Subliminal Verses Tour ji změnil ještě jednou, tentokrát má taktéž masku kostlivce ale má ji bílou a kryje mu celou hlavu.


Joey Jordison(nej člen)

SlipKnoT: Nejdříve klasická kabuki maska, později si na ni namaloval různé jizvy.

Iowa: To samé, ale jednu dobu měl místo jizev krev, která mu tekla z očí a úst. Nakonec se ale vrátil k jizvám.

VOL.3: Stále kabuki maska, ale jinak, lépe namalované jizvy.

Paul Gray

SlipKnoT: Prasečí maska se zámkem v nose, který si ale později vyndal.

Iowa: Stále čumák nahoru, ale už to příliš prasečí masku nepřipomínalo.

VOL.(TSV): Asi nejlépe vypadající z Paulových masek vůbec! Vypadá podobně, jako ta z období Iowy, ale na čele má prasklinu a v otvoru pro ústa má napříč malé hřeby ve stylu Hannibala Lectora.

Chris Fehn

SlipKnoT: Maska pinokia se zipem na ústech.

Iowa: Téměř to samé, možná trochu větší otvor na oči.

VOL.3: Znovu téměř to samé, ale znovu v trochu povedenějším provedení. Navíc si ji přebarvil na červeno.


James Root

SlipKnoT: Nejdříve nosil masku, kterou používal Josh (Josh byl kytarista SlipKnoTu před Jamesem). Nosil ji nějakou dobu, ale potom si řek, že bude lepší, když bude mít svou vlastní. Byla to šaškovská maska. Taky řekl, že s tou Joshovou maskou vydržel hrát pouze několik show, protože se v tom hrát nedalo!!!

Iowa: Téměř to samé, až na pár změn, nějakou dobu ji měl přebarvenou na stříbrno.

VOL.3: Znovu velmi podobná, akorát nemá na bradě roh a také se změnilo ohraničení barvy kolem očí.

Craig Jones

SlipKnoT: Nějakou dobu nosil masku vlka, ona to ani maska nebyla. Potom si vzal závodní helmu, speciální brýle a nahoře trčely hřeby.

Iowa: Velmi podobná, ale bez brýlí. Otvor pouze kolem očí a úst. Hřeby mu pokrývaly, kromě přední části, celou masku.

VOL.3: Velmi podobná té z období Iowy, ale má delší hřeby. Jednou dobou ji měl nabarvenou na červeno, ale už ji má znovu černou.

Shawn Crahan

SlipKnoT: V tomto období nosil velmi starou Klaunskou masku, kterou si koupil, když byl ještě malý. Druhá maska byla velmi podobná, akorát měla naštvaný obličej a vypadala celkově víc hrozivě. Třetí masce oddělal vlasy a už se objevila i nějaká ta krev na obličeji.

Iowa: Znovu to byla Klaunská maska, ale tentokrát měla přes obličej vyrytý pentagram a na čele číslo 6, nos už nebyl červený, ale hnědý a z hlavy trčel kus mozku, který si vždy polil červenou barvou. Podle mnoha lidí to byla nejlepší maska, kterou kdy měl.

VOL.3: Klaunská maska obvázaná ovazem a s trčícím mozkem. Před Subliminal Verses Tour ji ale změnil, nabarvil si ji na černo.


Mick Thompson

SlipKnoT: Jeho první maska byla upravená a na žluto nastříkaná hokejová maska, nosil ji chvíli potom co vstoupil do skupiny. Potom ji změnil na stříbrnou masku, která byla z kůže.

Iowa: Velmi podobná, prakticky stejná.

VOL.3:Taky hodně podobná, ale vypadá mnohem více naštvaně a brutálně.


Corey Taylor

SlipKnoT: Jeho první maska kryla celou hlavu a trčely jenom dredy, které měl ze svých vlastních vlasů. Ale nebavilo ho před každým koncertem protahovat si je přes dírky a tak si je ustřihl a přivázal na masku.

Iowa: Podobná, ale už vypadala mnohem profesionálněji, navíc si někdy nabarvil dredy nazeleno.
VOL.3: Podobná těm minulým, ale je mnohem více vypiplaná a vypadá mnohem hrozivěji. Navíc už netrčí dredy, ale jeho skutečné vlasy.
Death Masky

V roce 2004 se SlipKnoT v klipu k písni Vermilion objevili ve zvláštních maskách, které jsou odlity podle obličejů členů skupiny. Nyní při každém koncertě, když hrají píseň Vermilion si je nasadí na obličeje.Emo plyšáci :))

1. května 2007 v 11:49 Emo

Emo Animace :))

1. května 2007 v 11:47 Emo
avataravataravataravataravataravataravataravataravataravataravataravataravataravataravataravataravataravataravataravataravatar

Jag odstranit Tatoo !

1. května 2007 v 11:39 Tatto
- lze použít při odstraňování tetování malých rozměrů. Skalpelem se tetováž vyřízne a rána se zašije. Při obrázku větších rozměrů je nutné nahradit vzniklou ránu částí kůže z jiného místa na těle nebo se obrázek vyřezává po částech.
2.metoda DERMABRASION
- metoda aplikace rozbrušování kůže a následně je místo s tetováží broušeno rotujícím abrazivním nástrojem.
3.metoda SALABRASION
- místo s tetováží se buď zmrazí nebo se na kůži nanese voda se stolní solí. K odstranění se používá rotující abrazivní nástroj nebo jednoduše se tetováž dře dřevěným hranolem s gázou.
4.metoda LASER
- způsob spočívá v tom, že laser produkuje krátké pulsy intenzivního světla, které procházejí vrchní vrstvou kůže. Jsou částečně pohlcovány tetovacím pigmentem a dochází k jeho roztříštění na malé kousky, které jsou následně odstraněny imunitním systémem. Počet ošetření závisí na hloubce zatetování (od 3.- 15.sezení). Cena odstranění je cca 1500 - 1800 za sezení. Barevná tetováž je obrovský problém, některé barvy nejdou odstranit vůbec. Problém je se žlutou a zelenou, nejlépe se odstraňuje černá a modrá. Při metodě laserem nedochází ke krvácení, efektivně odstraní tetování s malou možností jizvení, je ale poměrně drahá a bolestivá.
5.metoda COVER - UP (překrytí)
- při této metodě nedochází k odstranění tetování, ale je nahrazeno- překryto jiným. Někdy je nutné použít větší vzor a tmavší barvu. Navštivte naši galerii COVER - UP

Adio botky :))

1. května 2007 v 11:36 Oblečení

Emo Girl !

1. května 2007 v 11:34 Oblečení


Cool pásky

1. května 2007 v 11:29 Oblečení