Sebevražda (jedy a prášky)

8. dubna 2007 v 16:06 | ahlohla.blog.cz |  Sebevražda
Je to jedna z prvních věcí, která napadne mnoho lidí. Domnívají se totiž, že usnou ve spánku. Obzvláště ženy sahají po tomto prostřeku. Ale dovolte mi, abych vás vyvedl z omylu.
Mnoho lidí si myslí: Tak já teď splácám páté přes deváte, nahážu do sebe všecko co doma najdu, usnu a už se neprobudím. NESMYSL. Samozřejmě, že se to může stát, ale většinou to dopadá tak, že lidé si vezmou "špatné" prášky a výsledkem je přirozená reakce organismu. Už jste se někdy vyzvraceli z podoby? Tak to je přesně to, co se vám stane, pakliže se otrávíe a uděláte to blbě. Navíc pokud si vezmete nějaké svinstvo, tak přežití už je na vážkách, ale vesměs ztrávíte několik hodin v ukrutných křečích a bolestech. Když budete mýt štěstí, ak vás někdo najde, když ne, máte před sebou čekání na smrt za strašlivých podmínek.
Tento způsob tedy vůbec není jednoduchý a jasný, navíc každý organismus snese jinou dávku. Jako s alkoholem co jednoho položí, tomu se druhý zasměje. A jak chcete odhadnout správnou míru. Tím, že do sebe nahážete co se do vás vleze taky všehno nevyřešíte. Můžete takzvaně přetočit tachometr a jak kdyby se nic nestalo.
Spousta lidí se také tráví naprosto nesmyslnými látkami. Pijí ředidla a podobné sarajty a výsledkem sou někdy i dny plné utrpení, než nastane konec.
Takže zapomeňte na to, co znáte z televize. Tento způsob nepřnáší žádné jistoty, ani klidné umírání. Naopak. Většina lidí je nalezena včas a tak si prožije pouze soukromé peklo a pak zbytek života s výčitkou, o co se to pokusili.
Pokud vyloženě toužíte po tomto typu smrti, měli byste si zjistit, na co a jak vyše tělo reaguje. Potom sestavit seznam látek, které budou obsahovat analgetika a anestetika (utlumí bolest, oblbnou organismus) plus něco co vás sejme. Ale nedělejte to, sebevražda není východisko.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vachis vachis | 27. ledna 2009 v 17:21 | Reagovat

hlavne vas pak nekdo najde a sup na cvokarnu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama